שירז: 054-994-7719

בקרו אותנו בפייסבוק יוסי יוסף אוהלים 

השכרת מפות


כחלק מהמענה המקיף שאנו בחברת יוסי יוסף אוהלים מספקים לאירועים, תוכלו להשכיר אצלנו גם מפות איכותיות בשלל גדלים, סוגי בדים וצורות. מדובר במפות באיכות גבוהה ביותר מבחינת חומרי הגלם שלהן ותפירתן, הנבחרות בקפידה לאחר הליכי כביסה ומיון, ומסופקות באופן מסודר כשהן מקופלות ללא כתמים, קמטים או חורים. את המפות שלנו ניתן להשכיר בכל כמות וסגנון מבוקש, ואנו סמוכים ובטוחים כי הן ישדרגו את האירוע שלכם ויהפכו אותו לייצוגי ומכובד.

 

השכרת מפות בהתאמה אישית מלאה

השכרת מפות מוצעת בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ולסגנון האירוע. בין היתר, אצלנו תמצאו מפות המתאימות לשולחנות עגולים, מרובעים או מלבניים, לרבות שולחנות ארוכים במיוחד. כמו כן, אנו מציעים מפות בשלל בדים וצבעים המתאימים לסגנון האירוע ולאווירה מבוקשת, בין אם מפות לבנות ואלגנטיות, מפות אדומות ומרשימות, או מפות צבעוניות ועליזות. לכל מטרה וסגנון, בכל קנה מידה ואפילו לאירועים גדולים והמוניים - לנו יש מפות מתאימות עבורכם. בנוסף, לרשותכם עומד צוות מקצועי, מנוסה ואדיב של החברה אשר ישמח להתאים עבורכם את סוג המפות הנכון לאירוע. כך למשל, בהתאם לאווירה המבוקשת נייעץ לכם אם לבחור במפות התואמות את צבע הכיסאות, כלי האוכל והמפיות, או מנגד לבחור במפות בעלות גוון קונטרסטי לשאר מרכיבי הריהוט וההגשה.

 

השכרת מפות לאירועים

להשכרת מפות איכותיות בשלל גדלים, צורות ודגמים, ולהשכרת ציוד וריהוט נוסף הנדרש לאירוע, הינכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יוסי יוסף אוהלים בטלפון: 054-994-7719 שירז. אנו נשמח לעמוד לרשותכם לשביעות רצונכם המלאה.


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים